Dina redovisningsbyråer i Stockholm - Södermalm och Segeltorp

Menu

m&m ekonomi AB

Söderhallarna 118
118 72 STOCKHOLM

Besöka oss: Söderhallarna hiss A
(vid apoteket), våning 9

Telefon: 08-658 12 50
Fax: 08-658 12 53
info@mmekonomi.eu

Esta Gård Ekonomi AB

Ekhagsvägen 15
141 71 Segeltorp

Telefon 08-97 06 50


Fyll i formuläret så återkommer vi

Loading

Maria Larsson
Auktoriserad redovisningskonsult
070-899 28 95
maria@mmekonomi.eu


Diana Broström
Redovisningskonsult
072-183 04 24
diana@mmekonomi.eu


Suzie Rydh
Redovisningskonsult
070-849 09 22
suzie@mmekonomi.eu


Lina Matsdotter
Redovisningskonsult
072-183 04 22
lina@mmekonomi.eu


Katterine Vårell
Redovisningskonsult
070-421 87 58
katterine@mmekonomi.eu


Nathalie Andersson
Föräldraledig

 

 

 

Malin Wisén
Auktoriserad redovisningskonsult
070-899 28 99
malin@mmekonomi.eu


Annika Hjelte
Receptionist/redovisningsassistent
08-658 12 50
annika@mmekonomi.eu


Pamela Orostica
Redovisningskonsult
072-183 04 23
pamela@mmekonomi.eu


Carol Pavez
Redovisningskonsult
070-421 87 59
carol@mmekonomi.eu


Donna Olstedt
Redovisningskonsult
mammaledig  

Anna-Carin Uddsäter
Redovisningskonsult
08-40809302
annacarin@estagard.se
 

Johannes Engström
Redovisningskonsult
08-40809311
johannes@estagard.se
 

Kjell Holmerin
Redovisningskonsult
08-40809307
kjell@estagards.se
 

Gunn Lind
Redovisningskonsult
08-40809303
gunn@estagard.se
 

Jurgita Lubiene
Redovisningskonsult
08-40809308
jurgita@estagard.se

Sonja Touma
Redovisningskonsult
08-40809310
sonja@estagard.se


Malin Fredriksson
Redovisningskonsult
08-40809310
malin@estagard.se


Kia Stumpp Jansson
Lönekonsult
08-40809304
kia@estagard.se


Michael Stumpp
Redovisningskonsult
08-40809301
michael@estagard.se