Din redovisningsbyrå i Stockholm

Menu

m&m ekonomi AB

Söderhallarna 118
118 72 STOCKHOLM

Besöka oss: Söderhallarna hiss A
(vid apoteket), våning 9

Telefon: 08-658 12 50
Fax: 08-658 12 53
info@mmekonomi.eu


Fyll i formuläret så återkommer vi

Loading

Maria Larsson
Auktoriserad redovisningskonsult
070-899 28 95
maria@mmekonomi.eu


Diana Broström
Redovisningskonsult
072-183 04 24
diana@mmekonomi.eu


Suzie Rydh
Redovisningskonsult
070-849 09 22
suzie@mmekonomi.eu


Lina Matsdotter
Redovisningskonsult
072-183 04 22
lina@mmekonomi.eu


Nathalie Andersson
Redovisningskonsult
08-658 12 50
nathalie@mmekonomi.eu


Katterine Vårell
Redovisningskonsult
0704-218758
katterine@mmekonomi.eu

 

 

 

Malin Wisén
Auktoriserad redovisningskonsult
070-899 28 99
malin@mmekonomi.eu


Annika Hjelte
Receptionist/redovisningsassistent
08-658 12 50
annika@mmekonomi.eu


Pamela Orostica
Redovisningskonsult
072-183 04 23
pamela@mmekonomi.eu


Carol Pavez
Redovisningskonsult
08-658 12 50
carol@mmekonomi.eu


Donna Olstedt
Redovisningskonsult
0721-830426
donna@mmekonomi.eu